Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HW-302
Filtr zewnętrzny kubełkowy

HW 302 – 1000 l/h
z polską instrukcją obsługi
KOSZYKI NA WKŁADY - 3 SZT.

SPECYFIKACJA FILTRA : MOC : 18 W
WYDAJNOŚĆ FILTRA : 1000 l/h
MAKS. PODNOSZENIE SŁUPA WODY : 1,4 METRA
WYMIARY FILTRA : 232 x 232 x 395 mm
ZASILANIE : 230 V AC , 50 Hz

https://h-a.com.pl
Odpowiedz
Idealny do akwarium 112 l daje radę mechanicznie i biologicznie
Pozdrawiam Patrycja
Odpowiedz
Dla mnie wszystkie filtry z serii HW 30x to rewelacja ceny wobec jakości. Chodzą latami a części są tanie. Ostatnio kupiłem dokładnie taki (HW-302) i miałem tylko 1 problem. System jest zaprojektowany do deszczowni. Miałem kłopoty ze skonfigurowaniem bez deszczowni tak aby nie było słychać chlupotania gdyż niestety powierzchnię wody mam kilka cm niżej niż szkło. Kilka rurek - każda ma inne średnice po to aby można było zmontować deszczownię bez błędu ale u mnie nie dało rady skonfigurować inaczej.
Musiałem założyć kawałem rurki od filtra.
Oczywiście jest to odosobniony przypadek gdy powierzchnia wody jest za nisko wobec kolanka i u 99% osób problem nie zaistnieje.
Odpowiedz
Mam taki filtr w 112l już od około 4 lat, kupiłem jak używany, jedyne co musiałem dokupić do wirnik za 20 zł, który przyjdzie do mnie na dniach :) Jestem mega zadowolony jak za te pieniądze, tylko mógłby być troszeczkę cichszy ;)
Odpowiedz
Ja swojego w ogóle nie słyszę. Pewnie masz głośniej przez ten wirnik.
Odpowiedz
ja swojego też nie słyszę mam go 3 lata i też kupiłam używany i odpukać nic przy nim nie robię tylko co ok pół roku gąbki wymieniam
Pozdrawiam Patrycja
Odpowiedz
Dlatego kupiłem drugi :-)
Odpowiedz
Miałem ten filtr i generalnie jest ok do akwarium max. 160l. Na też kilka wad. W 1000l/h nie ma co wierzyć, ktoś mierzył i na pusto wyszło ok 800, więc z wkładami wyjdzie pewnie z 600l/h. Kosze mają trochę kruchy plastik i trzeba uważać przy ich wyciąganiu. Jednak za kubełek w cenie dobrej kaskady wymienione niedogodności są do przyjęcia.
Tam gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli samodzielnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości