Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia i początki 72l
Chciałem opisać mój pierwszy zbiorniczek 72l po ponad 20-letniej przerwie :) Wstyd się przyznać ale każdy kiedyś zaczynał, jeden lepiej drugi gorzej, ja zaliczałem się do tej drugiej grupy. Na samym starcie wyglądało ono tak

Akwarium z pomocą innych przechodziło rozmaite zmiany, zaczęło się od tła, wywaleniem zamków itp. Potem zdecydowałem się na wymianę podłoża, oświetlenia i filtra wewnętrznego na kubeł. Przed likwidacją i wymianą na większe akwarium wyglądało tak

Odpowiedz
Fajny wątek :D wstaw fotę na co zamieniłeś swoje szkiełko to dopiero będzie obraz "przemiany"
Odpowiedz
A to nie powinno być w na wesoło?  :DD :DD
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
No weź bo chłopak się w sobie zamknie!
Odpowiedz
(13.01.2017 22:38)Kathe napisał(a): No weź bo chłopak się w sobie zamknie!

Ale On wie, ze ja złego słowa o nim nie powiem :) Sam się śmieje z tego głośno i dystansu nabrał już dawno :) Tak mi się przynajmniej wydaje
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

Odpowiedz
Mario natchnąłeś mnie ;)
Odpowiedz
Ja nadal mam swoje pierwsze akwarium, całe 4l wody ;)
Odpowiedz
(13.01.2017 21:14)Mariusz napisał(a): Wstyd się przyznać ale każdy kiedyś zaczynał
Się nie ma co wstydzić gdyż z pierwszego zdjęcia niemal każdy tu bywający jakiś artefakt ze swoich początków akwarystyki mógłby wybrać.
Sam chyba z dziesięć lat miałem jako tło fototapetę z rośliniakiem aż "odkryłem" że czarne czy w ogóle jednolite tło daje piękny kontrast dla żywych roślin w akwarium a nie zlewa w jedną całość ze zdjęciem. :DD
Odpowiedz
Jasne każdy od czegoś zaczynał:) Teraz nas to śmieszy i mamy co wspominać kolorowy żwirek,ceramiczne statki,dzbanuszki, które gdzieś tam jeszcze ukryte trzymamy:)) Ale większość z nas właśnie tu na forach nauczyło się co i z czym ma być dlatego dzięki wam forumowiczom o większej wiedzy akwarystycznej i waszym postom znikają takie o to ,,kwiatki akwarystyczne'' laika akwarysty, który myśli że jest dobrze ,a wcale tak nie jest.Aż muszę u siebie takie fotki poszukać....:)
Odpowiedz
Tu się nie ma co zamykać w sobie, nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy :) samemu mi się śmiać chce z początków a najbardziej jak je pokazałem komuś z rodziny, tak popatrzył i powiedział: jakie piękne =))
A szkiełko zamieniłem na kostkę
[Obrazek: attachment.php?aid=4]
Szczegóły w wątki kostka 60x60x40 :)
Odpowiedz
(14.01.2017 05:12)Mariusz napisał(a): popatrzył i powiedział: jakie piękne =))
=))
Odpowiedz