Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1% dla mojej żony
Heart 
Mam proźbę również i ja.
Moja żona od 9 lat ma zdiagnozowaną chorobę sclerosis multiplex czyli stwardnienie rozsiane. May założone subkonto na którym gromadzimy kasiure na leczenie. Prosiłbym o 1% dla niej.

0000083356 z dopiskiem Magdalena Szymanowska.
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Będę pamiętała :)
Odpowiedz
Witam. Chciał bym prosić, tych którzy mogą, o wsparcie nas w walce z tą cholerną chorobą (SM). Pieniądze zebrane na subkoncie pomagają nam własnie podjąć walkę o najdłuższe życie w pełnej sprawności, możemy robić niezbędne badania (rezonans, okulista), kupić potrzebne leki.
Tym którzy przeznaczą swój 1% SERDECZNIE DZIĘKUJE!!!
Odpowiedz
W tm roku poszło dla Magdy <3 Dużo zdrówka!
Odpowiedz
Wiem co znaczy ta choroba. Trzymam kciuki za małżonkę jak również za Ciebie, bo wiem że SM odciska piętno na całej rodzinie - nie tylko na chorym.
Tam gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli samodzielnie.
Odpowiedz
Dzięki za słowa wsparcia. Jak na razie choroba zatrzymała się, najprawdopodobniej dzięki lekom , które żona bierze.

Xcover3
Odpowiedz
Różne oblicza ma SM. U jednych postępuje bardzo szybko i w przeciągu roku lub dwóch kładzie człowieka do łóżka a inny dożyje sędziwego wieku utykając tylko na jedną nogę. Mam nadzieję, że u Twojej żony jest łagodna odmiana.
Co ważne niech unika przegrzewania organizmu, zwłaszcza latem, bo to zwiększa szanse na rzut. Poza tym jak najwięcej ruchu na świeżym powietrzu - oczywiście w miarę jej możliwości i bez szarżowania - tak żeby nie była wycieńczona, bo to też nie wskazane. Poza tym żyjcie normalnie i cieszcie się sobą.
Tam gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli samodzielnie.
Odpowiedz
Kuzyn mojej żony po stwierdzeniu SM w 2016.Pogrzeb w połowie stycznia. Ale odmówił wszelkiej pomocy lekarskiej. Rocznik 71.
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
Ale się wgryzłeś z postem Irek.

Xcover3
Odpowiedz
Takie jest życie. Tym bardzie trzeba pomagać. Jeśli w czymkolwiek uraziłem Ciebie proszę o usunięcie moich postów.
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
Nie uraziłeś spokojnie, ale poprostu smutno czytać takie rzeczy.

Xcover3
Odpowiedz
Dlatego tak ważne jest to, co napisał Cyprian.

(22.02.2018 23:19)cypeks napisał(a): Poza tym żyjcie normalnie i cieszcie się sobą.

Zdrowia dla żony :)
Odpowiedz