Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrycja i powiadomienia
Mam kolejny problem :P

Mianowicie subskrybując dany wątek wybieram powiadamiaj na e-maila.
Niestety coś w moim przypadku nie działa.
Nie dostaje żadnych powiadomień :(
Terrarystyka jest jak MediaMark nie dla idiotów
Odpowiedz
przeklęty gmail :) serwer ma problem z dostarczaniem nań wiadomości.
Sprawdź czy oby na pewno dobrze ustawiłeś. Na to potrzebuję już więcej czasu niestety ;)
Odpowiedz
(11.01.2017 01:31)Kathe napisał(a): przeklęty gmail :) serwer ma problem z dostarczaniem nań wiadomości.
Sprawdź czy oby na pewno dobrze ustawiłeś. Na to potrzebuję już więcej czasu niestety ;)

Nie ma problemu,zgłaszam tylko problem ;)
Terrarystyka jest jak MediaMark nie dla idiotów
Odpowiedz
Ej a teraz nie ma ePubu w wersji mobilnej i nie mówię o tapatalku tylko w normalnej przeglądarce
Odpowiedz
Może masz go schowanego. U mnie jest
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Właśnie, sprawdź czy nie "schował się". Jeśli tuż nad statystykami masz pasek z napisem e-PUB to naciśnij na niego.
Odpowiedz
Nie ma go nawet w wersji deskopowej na normalnym lapku myślę że może to mieć coś wspólnego z nową grupą "Zasłużeni" wszystkie działy mogę schować a ePubu nie mam :(
Odpowiedz
Odnośnie powiadomień, to dobrze by było abo domyślnie w ustawieniach użytkownika było zaznaczone:
Domyślny sposób subskrypcji wątku: było powiadomienie e-mail, w tej chwili domyślnie jest nie subskrybuj. Mniej rozgarnięci użytkownicy mogą mieć z tym problem.
Tam gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli samodzielnie.
Odpowiedz
(12.01.2017 04:04)Zola67 napisał(a): myślę że może to mieć coś wspólnego z nową grupą "Zasłużeni"
Faktycznie. Zapomniałam, że tu jakieś zmiany były :D Już Ci go oddaję.
Odpowiedz
(11.01.2017 01:31)Kathe napisał(a): przeklęty gmail :) serwer ma problem z dostarczaniem nań wiadomości.

Kasia,
Ja używam gmaila i wszytki powiadomienia dostaje, tyle że zawsze one siedzą w skrzynce SPAM. I tam ich szukajcie.
Odpowiedz
Dodaj nadawcę do białej listy to nie będzie w spamie.
Odpowiedz
Dobra mam na fonie i w lapku Fuuu dziękuję Kasiu;)
Odpowiedz
Nie wiem czy tak też ma być ale wchodząc do wątku z "top aktywnych" tematów/ wątków pokazuje 1 post danego wątku a wydaje mi się że powinno ostatni napisany
Odpowiedz
No niestety tak to działa, że tylko pokazuje ostatnio aktywne wątki a nie działa w tym przenoszenie do ostatnio nieczytanego. Widzę, że sporo osób chciałoby z tego korzystać więc pomyślimy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości