Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie zdjęć na LGA
Video 
Jakich serwerów używać lub galerii by zdjęcia były najtrwalsze ?
Odpowiedz
Na razie na zasadzie załączników. Ale z czasem będzie to rozwijane.
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Ale załączniki mają małą pojemnośc chyba 500kB...ja wrzucam na http://postimg.org/ ale lepiej byłoby na prywatny serwer...
Odpowiedz
Szukam serwera dla swojej stronki bo [właściciel obecnego] mnie wywalił za to, że jestem na tym forum, choć jakiś czas temu pisałem sms-kiem, pw i chyba maila z prośbą o pomoc w dodaniu fotek. No cóż jego sprawa jego forum, więc może robić co chce nawet wszystko usunąć...
Wracając do konsensusu, jak znajdę serwer to nie wiem czy nie będzie możliwości podzielenia się :D
Odpowiedz
Filip bardzo dobra ta strona z hostingiem mam nadzieje że długo trzyma ;p
Odpowiedz
(06.01.2017 17:30)tomek napisał(a): Szukam serwera dla swojej stronki bo [właściciel obecnego] mnie wywalił za to, że jestem na tym forum, choć jakiś czas temu pisałem sms-kiem, pw i chyba maila z prośbą o pomoc w dodaniu fotek. No cóż jego sprawa jego forum, więc może robić co chce nawet wszystko usunąć...
Wracając do konsensusu, jak znajdę serwer to nie wiem czy nie będzie możliwości podzielenia się :D

Sprawdz na lh.pl

Ja tam mam hosting i jest trochę miejsca.
Odpowiedz
(08.01.2017 13:42)Bartas napisał(a): Filip bardzo dobra ta strona z hostingiem mam nadzieje że długo trzyma ;p

Wrzucam od paru lat tam foty i dwa lata na pewno trzyma.
Odpowiedz
Właśnie wczoraj pisząc wątek nie pozwalało mi wrzucić więcej niż 5 załączników. Da się to zmienić?
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Ale na tej stronie czy tu na Forum?
Odpowiedz
Tu na forum też chciałem wrzucić więcej i nie dało rady ogranicza to możliwość zrobienia fotorelacji.
Odpowiedz
Zmienione na 30 :)
Odpowiedz
Super dzięki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości