Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
825 l Misz masz by Asterix
Przy tej pojemności spokojnie więcej skalarów możesz wpuścić - 6 nie będzie nawet widać. Poza tym skalary będą pilnowały populacji żyworódek, które masz zamiar wpuścić.
Tam gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli samodzielnie.
Odpowiedz
Tylko, że skalary wciągną Ci neony...Ostatnio zakupiłem 100 neonów czerwonych ca.3cm wielkości...po 4 dniach nie został żaden...najdroższa karma dla ryb jaką miałem :(
Odpowiedz
(01.04.2019 11:42)diabeelek napisał(a): Tylko, że skalary wciągną Ci neony...Ostatnio zakupiłem 100 neonów czerwonych ca.3cm wielkości...po 4 dniach nie został żaden...najdroższa karma dla ryb jaką miałem :(
A to nie zawsze...
Swego czasu jak miałam skalary to siedziały razem ze stadkiem neonòw i żyły w zgodzie. Tyle, że najpierw były neonki a dopiero za jakiś czas wpuszczałam dzieciarnię skalarów.
Też jestem zdania że 6 może być za mało, w większej ilości będą pływały w fajnej ławicy...
I nie baw się w kolorki, nie mają takiego uroku jak stadko pasiaków...

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A jak się rozkręcisz ze skalarami to być może doczekasz się takich pięknych widoków jak ja kilka lat temu:

https://youtu.be/5u7WKI5GFcY

Odpowiedz
Jeśli wpuścisz najpierw neony i podhodujesz,. Następnie po jakimś czasie wpuścisz malutkie skalary, wtedy jest szansa że nie będą zabijane .
Kolejne wpuszczenie neonów będzie ( przy wyrośniętych skalarach ) eliminować wpuszczane .
Odpowiedz
(01.04.2019 20:43)adams2121 napisał(a): Jeśli wpuścisz najpierw neony i podhodujesz,. Następnie po jakimś czasie wpuścisz malutkie skalary, wtedy jest szansa że nie będą zabijane .
Kolejne wpuszczenie neonów będzie ( przy wyrośniętych skalarach ) eliminować wpuszczane .
Dobrze prawi...

Odpowiedz
Fajny plan, fajny zbiornik. Pod powierzchnię pstrążenice może, albo hokejówki ;)
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości