Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liscie debu
Siema, szukam liscie debu i chetnie je dzis kupie, podjade na terenie GW i okolice, w dodatku jade dzis na Slubice przez Rzepin lub Osno takze jak by ktos mial to chetnei zajade.
Odpowiedz
Jak na złość siedzę w domu z małym na zwolnieniu. Bez problemu mógłbym nazbierać, liści grabowych, bukowych, dębu czerwonego.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
U mnie w Gorzowie nie ma, jedynie przy Klodawce i rozmawialem z lesniczym to powiedzial mi ze w Gorzowie lisci debu nie ma :( zajade dzis tam i zobacze, chociaz kilka!
Odpowiedz
W każdym lesie, w którym rosną dęby znajdziesz liście. Dąb ma to do siebie, że nie gubi wszystkich liści aż do wiosny, więc możesz suche ładne liście zebrać z młodych drzewek.
Tam gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli samodzielnie.
Odpowiedz
Ja nawet nie wiem gdzie znajde deby w okolicach Gorzowa, popytam. Ale dzis jade jeszcze raz na Slubice i bede mial wiecej czasu to pojade na ten parking i poszukam tam.
Odpowiedz
Na spacerku wokół jeziora Długie w Rzepinie.[Obrazek: 150ae5e1b4a3ea51296d07eb37ad8c63.jpg][Obrazek: 6841864aff483547cf4c9d169a55c7b0.jpg]
Odpowiedz
Dziekuje Ci bardzo, przejade sie tam i zbiore :)
Odpowiedz
Dęby małe i duże rosną wzdłuż ścieżki. Myślę, że bliżej Ciebie pewnie też jest podobna miejscówka ale oczywiście jeżeli masz ochotę się przejechać po liście, to nie będę Ci zabraniał
Odpowiedz
Bede mial po drodze :) ostatnio czesto jezdze przez Krzeszyce, Rzepin i Słubice. Specjalnie tylko po to to bym nie jechal :D
Odpowiedz
W takim razie, żebyś nie musiał za długo szukać, to idź ścieżka wzdłuż plaży, jak już ją miniesz i zacznie się las, to za niedługo znajdziesz młode dęby na górce po lewej stronie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości