Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep zoologiczny Skalar Gorzów Wlkp.
Postanowiłem dzisiaj zajść do zoologa,którego już dawno nie odwiedzałem i odziwo byłem miło zaskoczony jak się zmienił, oczywiście na plus.
Sporo zbiorników z rybami, ceny przystępne i jeszcze do negocjacji, im więcej bierzesz tym więcej dostajesz ;)
Trafiłem, na fajną dużą kępę microsorium i w fajnej cenie. Mają po środku zrobioną "piaskownice" w której najprawdopodobniej (nie pytałem się) można pobawić się w aranżacje z korzeni
I chyba najważniejsze, pan (chyba właściciel) wie co pływa w zbiornikach.

[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Ja tam zamawiam swoje ryby i idzie sie naprawde dogadac z tym Panem, bylem tam jeszcze przed remontem i teraz jest naprawde jeszcze lepiej, tam sa takie ryby gdzie w innych sklepach na gorzowie to prozno szukac, pierwszy raz widziałem kolcobrzuchy karlowate :D
Odpowiedz
Właściciel czyli Krzysiek mówił mi, że jemu to się podobają akwaria niskie szerokie z wystrojem korzeni, kamieni i mchami oraz pływającą drobnicą. Takie coś przypominające styl "nature aquarium". To dopiero początek ale mam wrażenie, że tak chce sklep rozwijać. Za tymi regałami ma nawet zamontowany cały system RO z wielkim zbiornikiem do zbierania wody RO.
Trafiłem na gości którzy bawili się korzeniami w owej piaskownicy właśnie. :)
Odpowiedz
Szkoda, że nie mają jakiejś strony albo profilu na fb.
Jak będę w Gorzowie to podjadę może akurat kupię coś pospolitego jak neon czerowny.
Odpowiedz
Myślałem o dokupieniu Mikrozorium może się przejadę.
Odpowiedz
FB mają ale ostatni wpis z czerwca 2016 roku.

Jeden minus to trudności z zaparkowaniem. Ostatnio z dwa razy osiedle dookoła przejechałem aby zaparkować w pobliżu sklepu.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Ja wjezdzam prosto pod sklep :D a jak tam nie da rady to osiedle jest obok lub pasaz orbi, tam sie znajdzie miejsce.
Odpowiedz
Jak ktoś z Was będzie to zobaczcie proszę czy są i w jakich cenach neony czerwone :) tak z 60szt.
Odpowiedz
Ja dzis bede to zobacze :)
Odpowiedz
2,50zl za sztukę, ale one są takie konkretne duże podrośnięte juz
Odpowiedz
Dzięki za info. Bedę musiał tam zajechać
Odpowiedz
(12.02.2019 19:39)SOOB3K napisał(a): 2,50zl za sztukę, ale one są takie konkretne duże podrośnięte juz
Jeżeli wyrośnięte, to dobra cena :)
Tam gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli samodzielnie.
Odpowiedz
Byłem dzisiaj, neon czerowny po 3,5zł/szt - przy kupnie 50szt dostałem mały rabat.
Jak właściciel pójdzie tą drogą którą idzie to będzie dobry sklep.
Odpowiedz
Mi ten Pan powiedzial ze 2,50zl za sztuke :P bylem kilka dni temu po krewetki i korzenie, rowniez dostalem rabat. I to w sumie nie maly bo 20zł :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości