Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świebodzin - Łódź A2
Czy ktoś ost. czasy jechał na Łódź ale autostrada A2?
Interesuje mnie jakie opłaty będą na bramkach i ile tych bramek.
Szukam na www i rozne bzdury pokazuje że niby 5 poborów opłat i na każdym 28zl co daje 140zl w jedną stronę.
Aplikacja A2 do Europy podaję że 78zl za całą trasę.

Wczoraj znajomy mówił że opłaty tylko do Poznania dalej free.... Ale on jechał w kwietniu /maju tego roku.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Dokładnie nie pamiętam, ale na pewno masz bramki przed Poznaniem 28 zł, później jeszcze chyba dwie po 15 zł.

Zajrzyj tu, może coś znajdziesz.
https://www.autostrada-a2.pl/
Odpowiedz
Dzięki Andrzej byłem na tej stronie ale po wpisaniu w kalkulatorze Świebodzin - Łódź wyskakuje info ze trafna nie prowadzi przez A2....

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jordanowo- Poznań  - 28 PLN
Poznań- Września   - 17 PLN
Września - Konin     - 17 PLN
i jeszcze jedna potem za 9.90 

Eldorado Kulczyka kuźwa zabija, a cała Austria 8€ za 10 dni...
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Dokładnie tak jak Marcin napisał.

Zdziercy z Wielkopolski :)
Odpowiedz
Byłem i własnie wróciłem
Dokładnie to jechałem do Wielunia i zdecydowałem się w ost. chwili na przejazd S3 i S8 i powiem ze bajka . Wyjechałem o 5:15 droga niemal pusta 3h 20min i na miejscu .
Z powrotem (15:00 wyjazd ) do wrocławia ok , obwodnica wrocka ... lakka zadyszka dzięki wyścigom słoni (tirów) takie wyprzedzanie tir tira powinno być karane mandatami 1000zl i od razu 21 pkt ,zanim te tiry się wyprzedzą to z zegarkiem w ręku 5-7 min nie muszę chyb mówić jakie korki się robiły :-/ .
A już całkiem zalewała krew człowieka jak tiry się wyprzedzały na odcinku z zakazem :(

Ale ogólnie trasa bardzo ok ,nie płaciłem haraczu Kulczykowi :) ,800km pękło dość przyjemnie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości