Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clarias -opinie o sklepie
Już kiedyś pisałem swoja opinie o tym sklepie  i niestety ale moje ostatnie  zakupy (nie małe) potwierdzają to co sądze o tym sklepie /hurtowni ?

Sklep ma bogatą  ofertę  na www ładnie opisaną, info dostępne /wysyłka w 24h  ,ale co z tego jak połowę  rzeczy nie ma na stanie  nawet tych podstawowych .

Przed świętami  zamawiałem graty do nowego zbiornika  filtr ,purigen ,testy ,bakterie  itp itd  w sumie całość na 680zl .Zamowienie złożone/opłacone w niedziele jak to mam w zwyczaju .W poniedziałek info zamówienie w realizacji  i ..... cisza do czwartku ,piszę do nich co jest zamówieniem ,odp: przepraszamy nie mamy  bakterii czekamy na dostawę  w piątek wyślemy - OK przyjąłem do wiadomości . Mija piątek ,sobota  ...piszę o co chodzi z moim zamówieniem ... ble ble przepraszamy w poniedziałek  wysyłka na 100% ,zagryzam zeby   .. poniedziałek 21 jest info od kuriera paczka jedzie . Odbieram we wtorek  paczkę ,sprawdzam zawartość ...qwa  chyba śnię nie m bakterii które opóźniły wysyłkę ::(   więc znowu pisze  po wymianie 5-6 maili  zażądałem zwroty kasy  kolejne 2-3 maile  z upomnieniami aby łaskawie zrobili zwrot ,w końcu się doczekałem .
Myślę sobie lada dzien święta pewnie maja  mase roboty  itp itd  stąd ta opieszałość .

7 stycznia składam zamówienie na Pokarmy  OSI+naturefood + bakterie Microbelift +kilka drobiazgów  w sumie 300zl i ta sama  akcja  zamówienie przyjęte i cisza ..piszę w czwartek co z zamówieniem .... odp nie mamy płatków osi cichilid będą w piątek i wysyłamy paczkę  ::D . Mija piątek info o wysyłce nie ma w sobotę piszę ,odp : przepraszamy ale dostawa przyszła po 18 ::D nie daliśmy rady wysłać Sick .

Dzisiaj rano 7:05 piszę do nich czy jest możliwość dołożenie do poprzedniego zamówienia seachem matrix 500l  i wysłania całości w jednej paczce . Błyskawiczna odpowiedź  ,tak jest nie ma problemu .
Ale odpisuje z zapytaniem czy na pewno macie na stanie żebym nie czekał znowu xx dni
Odp: tak jest

To kupiłem z odbiorem osobistym ,opłaciłem   info w zamówieniu dołączyć do zamówienia xxxxx

Godzina 13 przychodzi mail ..... przepraszamy ale nie mamy Seacham matrix 500ml  ::DD ::D :D 

Odpisałem : to dajcie  2 x 250ml

Nie wiem czy się śmiać czy płakać ,ale sądzę ze to moje ost. zakupy w tym sklepie  czas oczekiwania na zamówienie jak w  średniowieczu +7 dni  gdzie rzekomo wszystko dostępne od ręki i  wysyłka do 48h co jest jawnym w prowadzaniem w błąd klienta .
A  na ostatnie zamówienie z pokarmami czekam juz 9 dni  :-/
Odpowiedz
Zamawiałem niedziela wieczór i właśnie odebrałem z paczkomatu.
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
Raiders, Ty to masz pecha do tego sklepu. Na Twoim miejscu już dawno przestałabym tam robić zakupy ;)
Odpowiedz
Faktycznie pech. Pół Warszawy tam kupuje :-)
Odpowiedz
No kurde w żadnym innym sklepie nie mam takich "problemów" jak u nich a  zamawiam również w Plantice i Planta Garden ,ekrewetki  :) . Już się zastanawiałem czy ja jakieś  ultra rzadkie  rzeczy zamawiam  czy jak ? :)

Kiedyś też  zamawiał kumpel graty do nowego zbiornika filtr eheim itp itd prawie 2k za  same pierdoły i ta sama zwała  bo nie mieli 2-3 produktów na które trzeba było czekać x dni ,a wystarczyła szybka informacja zwrotna nie ma tego i tego to by się wybrało zamienniki  i po problemie.
Odpowiedz
Oj masz pecha! Ja tylko w tym sklepie kupuje i nigdy nie było problemu :)

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja u nich też zamawiam ze wzgledu na liczne rabaty itd mimo że nie jestem z wawy i bezproblemowo dostawałem od nich przesyłki w 2-3 dni
Zapraszam do oglądania,bądź ewentualnego kupna roślinek :P    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1Nhon/

Zapraszam również na mojego nowego Bloga na którym opisuję wszystkie swoje baniaki i nie tylko ! ;)   http://akwashrimp.blogspot.com/ 
Odpowiedz
Ja również zamawiałem ostatnio kilka drobiazgów, podłoże 400 PLN i paczka po 2 dniach u mnie była
Odpowiedz
Ja  definitywnie kończę z  tym pseudo sklepem  z  fikcyjnym towarem  .Kolejny raz powtórzył się scenariusz jak opisywałem wyżej    zamówienie na 300zl  żarcie dla pysków  i kilka pierdół  i znowu nie ma tego i tamtego pokarmu a na www  info ze na stanie duża ilość  .
Co ciekawe  w  zeszłym tyg zamówiłem z kumplem mały test  on na www zamówił Seachem stability  i jbl florapol     ja zamówiłem to samo  dwa dni później ale po przez allegro ... ja dostałem info 12h po zakupie ze  towar wysłany ( nr. nadania)  on  3 dni po zamówieniu pisał do sklepu co z zamówieniem ... odpowiedz  brak seachem stability :).

Cwaniaki boją się negatywów na allegro tyle w temacie  żegnam się z nimi bo to śmieszne  czekać po 7 dni  na zamówiony towar ,a już żałosnym jest reklamowanie się ze ma się największy asortyment  w  kraju LOL , największy FIKCYJNY to na pewno tak .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości