Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WaWarium.pl wita!
Warszawskie Forum Akwarystyczne wita akwarystycznych maniaków LGA!
Jesteśmy bardzo młodym forum. Nie mamy logo, ciągle dopieszczamy szczegóły techniczne.
Mamy za to wspólną z Wami pasję, zapał i szczerą nadzieję, że uda nam się stworzyć przyjazne miejsce, otwarte dla tych, i którzy w temacie akwarystyki stawiają pierwsze kroki, jak i takich, którzy na akwariach zjedli zęby.  
Będzie nam bardzo miło gościć Was u siebie, dzielić się doświadczeniami, ponad terytorialnymi podziałami :)
Zapraszamy!
wafa.pl

Przepraszam, jeśli zamieściłam ten wątek w niewłaściwym dziale.
Jeśli tak się stało, proszę o przeniesienie.
Odpowiedz
(11.01.2018 22:22)asheka napisał(a): Nie mamy logo
A rekin? ;)

(11.01.2018 22:22)asheka napisał(a): ciągle dopieszczamy szczegóły techniczne.
Przez cały okres istnienia forum będzie co dopieszczać ;)

(11.01.2018 22:22)asheka napisał(a): Przepraszam, jeśli zamieściłam ten wątek w niewłaściwym dziale.
Jest OK.
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Rekina to my już nawet w miejskim zoo nie mamy :)
Pracujemy obecnie nad wyborem nowej domeny. Pozwolę sobie jeszcze trochę poSPAMować, kiedy dojdziemy do porozumienia w tym temacie.
Tymczasem zapraszam na pogaduchy o rybach, filtrach, glonach i wszystkim innym, co związane z akwarium. A także o domowych przetworach z winogron, bo i taki wątek się urodził przy okazji dyskusji o lampie DIY :D
Odpowiedz
(17.01.2018 00:47)asheka napisał(a): przetworach z winogron
Okazał się ciekawszy niż sama belka ;)
Odpowiedz
O rybach tez rozmawiamy. Kolega ostatnio zdjęcia sushi dodał :-D
Odpowiedz
(17.01.2018 00:51)Wojtekxxx9 napisał(a): Kolega ostatnio zdjęcia sushi dodał
Widziałem i aż się głodny zrobiłem!!
Odpowiedz
(17.01.2018 00:47)asheka napisał(a): Okazał się ciekawszy niż sama belka ;)
To był taktyczny błąd. Nie należy kusić gąsiorkiem, kiedy się chce pogadać od LEDach :)
W tym miejscu chciałabym jednak stanowczo zaprzeczyć jakoby takie właśnie były nasze priorytety.
Oczywiście nie samą wodą żyje człowiek, dlatego gdybyście zabłądzili w rejony stolicy, zapraszamy na spotkania przy nie-wodzie (terminy i miejsca spotkań będą widoczne dla zarejestrowanych). Na co dzień jednak da się też porozmawiać o akwariach. Serio :)
Odpowiedz
A jakbyście w gosci chcieli wpaść to kolega coś mówił o wynajęciu Stadionu Narodowego
Odpowiedz
Ale że na grilla czy jak?
Odpowiedz
Na grilla, na piwo :-)
Odpowiedz
Narazie to do was na sanki można.  :D
Odpowiedz
Kulig :-)
Odpowiedz
Zapraszamy pod nowy adres WaWarium.pl Przekierowanie z WaFa.pl oczywiście działa, ale miałam się pochwalić nowiuśką domeną, co niniejszym czynię :)
Odpowiedz
(24.01.2018 21:36)asheka napisał(a): Zapraszamy pod nowy adres WaWarium.pl

Poprawiłem, żeby było jak należy ;)
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

Odpowiedz
Koleżanki i Koledzy,
od kilku lat w naszym pięknym mieście organizowane są Warszawskie Dni Akwarystyki- konferencje naukowe, wystawa, konkursy. W ubiegły weekend WaWarium zadebiutowało na WDA 2018.  
Zapraszamy do galerii zdjęć z wystawy: https://wawarium.pl/viewtopic.php?f=39&t=987
Pęknę, jeśli się nie pochwalę, więc się chwalę- akwarium naszego forumowego kolegi cinka1916 zdobyło trzecie miejsce w kategorii akwariów biotopowych (dwa pierwsze miejsca zdobyła Amazonka, koleżanka z forum, ale wystawiająca swoje szkła indywidualnie), a nasz retro ramiak drugie w kategorii akwariów ozdobnych. Ramiak to staruszek, ale w pełni sprawny, wypucowany i odpicowany, z pełnym, równie starym i równie sprawnym osprzętem (filtr przelewowy, grzałka piaskowa, napowietrzacz z silniczka od gramofonu).
Więcej na temat ramiaka można poczytać tutaj: https://wawarium.pl/viewtopic.php?t=990

A może w przyszłym roku zechcecie zaprezentować swoje akwaria? Byłaby okazja poznać się bliżej ;)
Odpowiedz
Jakieś wspólne stanowisko?

Ja z chęcią bym odwiedził wystawę w Wawie.
Od przyszłego roku zmienia się nazwa na bardziej między narodową.
Odpowiedz
Myślę, że możemy się dogadać :)
Nie wiem, czy bierzecie udział w podobnych wydarzeniach, ale to naprawdę frajda. Można popodglądać świetne prace kolegów, nawiązać fajne kontakty.
Odpowiedz
Można indywidualnie  ;)
Ja również byłem w Warszawie na SGGW.
Ale 3/4 rok z rzędu . 

Przede wszystkim jest też możliwość kupna roślin które są hodowane na uczelni .
Odpowiedz
Pewnie, że można indywidualnie, ale w kupie siła! :)

Świetna (jak zwykle) fotorelacja z wystawy:
https://akwa-mania.mud.pl/warszawskie-dn...tyki-2018/
https://akwa-mania.mud.pl/warszawskie-dn...018-cz-ii/
Odpowiedz
Wszystko pieknie ładnie ale jest jedno poważne ALE z którego zwykły odwiedzający nie zdaje sobie sprawy .Wszystkie te prezentowane zbiorniki to są szkła pokazowe i pływające w nich ryby ( tęczanki w 30L ,skalary w 112l? itp itd ) to tylko na czas wystawy i na pokaz .Ale nikt o tym nie mówi z wystawców . I później taka patologia się szerzy ze skalary pływają w 96L ,złota rybka w 45l itp itd .... bo przecież widziałem na wystawie ze trzymali rybki w takim akawrium i było im dobrze .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości