Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sachem Tidal - filtry kasdadowe
Rzuciła mi się ostatnio w oczy informacja z pewnego sklepu, że już niebawem będą u nich dostępne filtry kaskadowe Sachem Tidal. Nie widziałem ich nigdy wcześniej, więc wnioskuję, że będzie to nowość na naszym rynku. Zapowiada się fajna kaskada. 

"Filtry Tidal są zaprojektowane tak, aby zapewnić Twojemu akwarium wysokiej jakości, kompleksową filtrację. Są łatwe w użyciu i przystosowane do różnych rodzajów akwariów. Posiadają liczne funkcje, w tym: pompę samozasysającą, podwójny wlot wody z filtrem powierzchniowym, regulowany przepływ, monitor konserwacji, wirnik samoczyszczący i koszyk filtracyjny na dowolny rodzaj mediów filtrujących oraz gotowy wkład filtracyjny w postaci medium Matrix. Co więcej - Filtry Tidal są zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najwyższą jakość wody przy maksymalnej uniwersalności i łatwości użycia. Są przystosowane do szerokiej gamy akwariów od słonej wody po słodką wodę o wielkości od 200 litrów do 400 litrów. Wszystkie filtry Tidal mają 3-letnią gwarancję, którą można przedłużyć do 5 lat, rejestrując filtr na stronie http://www.seachem.com."

http://seachem.pl/index.php?route=produc...uct_id=164
http://www.seachem.com/tidal-filters.php
Odpowiedz
Fajnie było by przetestować go :)

Xcover3
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Fajnie by bylo jak by mieli mniejsze, cos do akwarium miedzy 25-50L :)
Odpowiedz
Fajny rozrzut, do 200l. Jak jest regulacja to git. Ja wyjdzie na rynek to chyba się szarpne jak na maniaka filtrów, ot chociażby dla samego przetestowania :D
Odpowiedz
Widziałem nagłówek filmu Szopena. On ma je do testiwania. Ale ciężko mi się ogląda jego filmy ostatnio.

Xcover3
Odpowiedz
Na YouTube jest sporo filmów o tych filtrach, tyle że po angielsku. 
Z pewności filtry wyglądają na solidnie wykonane. Ciekawe ile będą kosztowały.

(05.11.2017 22:35)Mariusz napisał(a): Jak jest regulacja to git.

Tutaj w 1:40 gość przykręca przepływ.

(05.11.2017 22:53)Mateusz napisał(a): Widziałem nagłówek filmu Szopena.

To już wiadomo w którym sklepie będą filtry :P
Odpowiedz
Widać kopa ma, nawet skimmer obok, no no. Ciekawe jaka będzie cena tego 55.
Odpowiedz
Fajnie wyglądają i porządna firma tylko niestety nie mają doświadczenia i tradycji w produkcji filtrów. Tak że moje odczucia są raczej sceptyczne. Jedno jest pewne na pewno nie będa tanie znając ceny produktów tej firmy.
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
Tylko tak teraz patrząc na położenie skimmera to w krewetkach raczej się nie sprawdzi, no chyba że zaraz przy obudowie ma gąbkę. Na allegro jeszcze nie ma. Pod tą nazwą wyskoczył mi kołowrotek =))
Odpowiedz
Jak rozumieć to przedłużenie gwarancji? Ono jest za samo zarejestrowanie filtra czy po zarejestrowaniu można przedłużyć?
Design super, przepływ niezły, cena pewnie wysoka ale mam nadzieję, że znów pójdzie w parze z jakością.
Odpowiedz
Cos mi sie wydaje ze do cichy to te kaskady nie beda nalezec :)
Odpowiedz
(05.11.2017 22:53)Mateusz napisał(a): Widziałem nagłówek filmu Szopena. On ma je do testiwania. Ale ciężko mi się ogląda jego filmy ostatnio.

Xcover3
NIe tylko tobie :)

Co do kaskady ..... niedościgniona próba obalenia lidera w tym segmencie kaskad FZN .
Kaskada absolutnie nie nadaje się do krewetkarium ze względu na skimer ,co do kultury pracy to tez sądze ze bedzie głośno .
Co do ceny to nie znalazłem w PLN ale w $ za 110 80$ ....to ja już wolę kupić kubeł eheim'a :)

Wydajność jak zwykle producenci podają z kosmosu 400l to owszem ale czystej wody kasakda bez wkładów itp itd :)

Seachem oweszem ale jeśli chodzi o wkłady ,preparaty itp.

CO do kwarancji3+2 opcja ok ale aquael daje nie pisaną dożywotnią bo wymieniają uwalony sprzet od reki
Odpowiedz
Aquaclear 500 bije fzn  na głowę wydajnością /miejscem na wkłady no i czasem działania besusterkowego - mój chodzi już 13 lat, że 2/3 u mnie. 
Namierzylem  już nowego- 190zl, i czeka na mnie. 

Tidala jeśli. Mnie pamięć i stan świadomości nie myli - miałem w ręku w sklepie ze 2/3 tygodnie temu.
Odpowiedz
Marudzicie :)

Przetestowac, zdać relację i będzie wiadomo. Tak to wróżenie z fusów :)
Odpowiedz
Ceny z Trzmiela:

Tidal 55: 225zł
Tidal 75: 275zł
Tidal 110: 330zł
Odpowiedz
No to za cenę 55 mamy 2 fzn 3

Wysłane z Redmi 4 Prime przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
To trochę przesada, a już byłem gotowy kupić do przetestowania :(
Odpowiedz
(08.11.2017 12:16)Mariusz napisał(a): To trochę przesada, a już byłem gotowy kupić do przetestowania :(

Nie wymiękaj :)
Odpowiedz
Cena kosmiczna jak za kaskadę.

Xcover3
Odpowiedz
Dokładnie Mateusz dokładamy 100zl i kupujemy filtr kubełkowy i to nie byle jaki bo już za 320zl mamy eheima a za 20zl więcej jbl e901

Wysłane z Redmi 4 Prime przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości