Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kostka zrobiona specjalnie dla mojej 1.5rocznej córki
Witam Wszystkich Ja nazywam się Michał i jestem tu nowy ::)

chciałem przedstawić jeden z moich zbiorników jakim jest kosteczka 30x30x30 zrobiona specjalnie na życzenie mojej 1.5 rocznej córki Nadii

filterek to Aquael versamax MINI skręcony na jakąś 1/4 swojego przepływu, Roślinki to (patrz FOTO + jakiś chiński mech na drzewku ) Podłoże to ISTA Substrate Premium Soil (tak wiem miało być bez aktywnego ale ten mi się spodobał bo bardzo drobny) Skałki to Łupek drzewiasty, Woda 50/50 własna studnia i ze starego zbiornika, ( CO2 na razie brak ale może może...) Lampka to nowy model Falcon 12W 8500k w tym pasmo roślinne(3W fullspectrum białe) z soczewkami 120/60stopni.
A teraz najważniejsze ile to wszystko kosztowało.
za rośliny, drzewko, substrat, skałki, filtr, bakterie i kilka innych pierdół zapłaciłem 380zł. Do tego to co miałem lub zrobiłem sam, szkło opti 30x30x30 (miałem chyba 90zł kosztowało), Lampka produkcja własna ( Cena 240zł z soczewkami), peseta do sadzenia(ze 35zł), Bojek (nazywa się DoDo i córka się nim opiekuje krzycząc rano Dodo, Dodo, znaczy czas nakarmić bestię). Pomysł i wykonanie Moja Narzeczona Ania, pomagała Córka Nadia  doglądając najmniejszych szczegółów projektu, Butla co2 pewnie przyjdzie niedługo jest 8kg świeżo nabita i starczy pewnie na 2 lata (kosztowała mnie z tego co pamiętam z 450zł)
To chyba tyle jak chodzi o opis

Pozdrawiam :D

Odpowiedz
Nowy ale pewni i tak część z nas Cię kojarzy z YT :)

Xcover3
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Się zapowiada dopiero i nie znam się na roślinach i kostkach. Wyglądać zaczyna. Tytuł póki co najlepszy ;)
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

Odpowiedz
Witaj na forum :)
Szkiełko całkiem ładnie się prezentuje, jak zarośnie porządnie będzie jeszcze lepiej.
Pozdrów Córeczkę i powiedz że wybrała pięknie imię dla bojka! :)
Odpowiedz
Wygląda super pretekst do postawienia szkiełka najlepszy ale moja córka uwielbia karmić rybki

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wszystko fajnie ale ta lampka .....
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
lampka wyglada spoko co z nia nie tak ?
Odpowiedz
Żart taki
http://www.emi-led.pl/index.php
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
Witam na forum :)
(18.09.2017 19:05)Emi-Led napisał(a): zrobiona specjalnie na życzenie mojej 1.5 rocznej córki Nadii
No to ciekawe jakie życzenia będą następne, w tym wielu już takie wymagania :D

Kosteczka zacna, bojek wygląda w nim jak król.
Twoje akwarium powinno stanowić przykład dla facebookowej ery, która pcha do akwarium plastiki i tłumaczy się tym, że to dla dziecka. Jak widać można od razu pokazać JAK POWINNO wyglądać i co ma być w nim ozdobą (tutaj: kto). Brawo!
Odpowiedz
Fajnie szkiełko każdy powód postawienia jest dobry   ;D
Odpowiedz
Ładne szkiełko, ładne zdjęcia i lampka tez ładna :) wszystko ładne.
P.S. Coś czuję, ze córka nie musiała zbyt długo Cię namawiać :)
Odpowiedz
Wygląda ślicznie, jak ci to zarośnie to koszenia co nie miara. Troszkę to drzewko ginie z tyłu, mogło by być na II planie.
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic
120 litrów Czerwonego Kongo

Moje filmy na YT

Jeżeli przydała ci się moja wypowiedź odpowiedni przycisk znajduje się poniżej.
Odpowiedz
Mój dwuletni syn to by tylko wrzucał, wszystko co możliwe do akwa ;) A tu córcia maswoje akwa i jeszcze nazwała bojownika ;)

Xcover3
Odpowiedz
Ach te dzieci, między moimi synami jest 3 lata różnicy, jak jeden przestał wrzucać schabowe do akwarii to drugi zaczął. Krzesła mam trytytkami spięte razem bo dwuch nie da rady przesunąć.
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic

Moje filmy na YT

Odpowiedz
Napiszę krótko, nie spodziewałem się na forum tak miłego przyjęcia. należę też do CNCinfo pl i tam od samego początku ludzi traktują jak G...o, nie znasz się to się nie wypowiadaj, nie zadawaj pytań bo nikt cię nie rozumie, naucz się najpierw podstawowych zwrotów i używaj opcji szukaj (zazwyczaj tak robię ale interesujące mnie tematy schodzą po 3/5 postów na kłótnie między sobą i tyle), musicie pamiętać że wyżej wspomniane forum jest forum które ma przekazywać wiedzę i uczyć a jest totalna masakra. tu jestem mile zaskoczony i na pewno będę tu częstym bywalcem :D i będę polecał
Odpowiedz
Forum purepc.pl oraz rc-fpv.pl jest jeszcze gorsze. Odnosze wrazenie ze czesto na forum przesiaduja 'dziwni' ludzie

Dla przykladu moj temat, osoby zielonej w dronach pragna zlozyc wlasnego. http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=72&t=41...d5246c5ca8

Dron zlozony, czeka na reszte osprzetu z powodu $$$, same gogle fpv potrafia kosztowal 1,5k. Takze tego :)
Odpowiedz
Nie można powiedzieć,że u nas nie ma żadnych zgrzytów między użytkownikami. Gdzie są ludzie to zawsze będą jakieś nieporozumienia, ale najważniejsze jest umieć się dogadać, nie brać krytyki czy zwrócenia uwagi na jakiś temat jako ataku. Na szczęście u nas się to udaje a w razie czego to jest jeszcze administracja ;)

Xcover3
Odpowiedz
Bo akwarystyka to takie uspokajające hobby :) A zadbane akwarium i zdrowe ryby to nie tylko efekt suchej wiedzy a również podejścia ;)
Odpowiedz
Twój temat w galerii to ty pilnujesz żeby twoim zdaniem był merytoryczny, a przed zakładaniem nowego wątku dobrze jest sprawdzić czy na forum pytanie nie było już zadane. Najwyżej admin połączy lub przeniesie ;)
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic

Moje filmy na YT

Odpowiedz
Jak tam zbiorniczek?

Xcover3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości