Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pałeczki coli
Dowiedziałem się teraz żeby nie pić przez jakiś czas kranówy ponieważ wykryto w wodzie w/w bakterie. Jak to się ma do podmianek lub dolewek?
Odpowiedz
(14.09.2017 21:02)Mariusz napisał(a): Dowiedziałem się teraz żeby nie pić przez jakiś czas kranówy ponieważ wykryto w wodzie w/w bakterie. Jak to się ma do podmianek lub dolewek?
Będzie chlorowanko w wodociągach ...
To samo jest u mnie na jednym z ujęć wody w mieście ,dokładnie os.Widok i okoliczne ulice już w poniedziałek wisiała informacja .

Na ten czas wstrzymaj sie z podmianami chyba ze na zwykłą wodę z marketu lub od kogoś kto nie ma skażonej .
Odpowiedz
Ta informacja tyczy całej Polski ?
Zapraszam do oglądania,bądź ewentualnego kupna roślinek :P    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1Nhon/

Odpowiedz
(14.09.2017 21:47)Mieciu12 napisał(a): Ta informacja tyczy całej Polski ?
Tak szczególnie Mielca i okolic ...
Odpowiedz
A od kiedy nie należy pić wody i do kiedy ma to potrwać ?
Zapraszam do oglądania,bądź ewentualnego kupna roślinek :P    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1Nhon/

Odpowiedz
Od poniedziałku aż do odwołania ...informacja będzie podana w mediach publicznych  TVPiS ...

Mietek .... jaja sobie robię Rofl :PPP
Odpowiedz
Bo nie było u mnie w Mieście takiej informacji nawet ...

Weź nie strasz człowieku nawet na ten temat ...

Odpowiedz
(14.09.2017 21:53)raiders napisał(a): Od poniedziałku aż do odwołania ...informacja będzie podana w mediach publicznych  TVPiS ...
Mieciu nie ogląda dlatego przeoczył  Rofl
Trochę się uśmiałem  :DD 
Tak poważnie problem dotyczy kilku gmin w województwie Lubuskim
Ale musisz być czujny Mieciu licho nie śpi :D
Odpowiedz
Nie oglądam wiadomości bo zawsze się na nim wkurzam tylko ...

Odpowiedz
Trzeba dodać do wody specjalny odkażacz - kokacoli ;)
W butelkach a nie pałeczkach ;)

A tak na poważnie wystarczy się zaopatrzyć w dwa korpusy narurowe 10" za 18zł kupić wkład węglowy za 4 zł i filtr ceramiczny 0,3mikrona który nie przepuszcza bakterii.
[Obrazek: a1ce211b0d6d3af830ad6097320a747d.jpg]
do tego zestawu odkręcam słuchawkę prysznicową i jade z podmianką prosto do akwariuma.
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic
120 litrów Czerwonego Kongo

Moje filmy na YT

Jeżeli przydała ci się moja wypowiedź odpowiedni przycisk znajduje się poniżej.
Odpowiedz
(14.09.2017 21:02)Mariusz napisał(a): Dowiedziałem się teraz żeby nie pić przez jakiś czas kranówy ponieważ wykryto w wodzie w/w bakterie. Jak to się ma do podmianek lub dolewek?
Nic o tym nie wiem. Skąd masz takie informacje. Wczoraj byłem na ujęciu wody w Zatoniu. Tam jest wszystko ok. Chyba że coś z rurociągiem.
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
Bakterie coli w okolicach Sławy
Odpowiedz

Odpowiedz
Jutro dowiem się coś więcej. Ale tak jak pisałem wcześniej to wina rurociągu. Co nie zmienia sytuacji ,że woda jest skażona.Mogę tyko powiedzieć, że jeszcze wczoraj woda nie była chlorowana. O dzisiejszym dniu nic nie wiem.
Odpowiedz
Wina rurociagu ze znalazly sie w wodzie paleczki coli? Najwidoczniej ktos zrobil dwojke do glownego zbiornika :D
Odpowiedz
No to czekam na info, bo nawet strach pić potem człowiek będzie chciał sobie puścić bąka a pójdzie z gruzem. Chociaż podobno tragedii nie ma , to wina nieużywanej instalacji przez wakacje w szkole i przedszkolu. Tak słyszałem
Odpowiedz
Dobre, bakteria w szkole i przedszkolu a komunikat 2 tygodnie po tym jak wszystko wystartowało, dzieciaki już tą kranówkę wypiły. Pierwszy skutek, potem przyczyna.
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic
120 litrów Czerwonego Kongo

Moje filmy na YT

Jeżeli przydała ci się moja wypowiedź odpowiedni przycisk znajduje się poniżej.
Odpowiedz
Jakieś trzy lata temu w przedszkolu w Raculi w Raculi też była cola.
Odpowiedz
Kolega wczoraj dzwonił do wodociągów to gościu się zarzekał że woda jest w jak najlepszym stanie, rury przepłukane. Te bakterie tylko w szkole i w przedszkolu. No zobaczymy co będzie dalej.
Odpowiedz
Z tego co się dowiedziałem to woda z ujęcia w Zatoniu jest ok. Słyszałem o przedszkolu w Raculi ,że tam znaleźli.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości