Ankieta: Czy używałeś już preparatów firmy Seachem?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
61.54%
8 61.54%
Jeszcze nie
38.46%
5 38.46%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Prezentujemy firmę Seachem :)
#1
informacja 
[Obrazek: thumb113-baner-seachem-03d1774feac0d3991...e749c6.jpg]


Firma Seachem i jej cele

Obecnie niemal każdy producent walczy o to by w akwarium hobbysty znalazł się jego produkty.
Tendencja ta sama w sobie nie jest zła, jednak tempo zmian w ostatnich latach ma już dostrzegalny niekorzystny efekt dla konsumenta – w postaci braku możliwości świadomego wyboru i rzetelnej wiedzy o produktach. Oferty są upraszczane i ujednolicane – bez uświadamiania odbiorcy co zawiera w składzie określony produkt i jaki jest jego wpływ na mieszkańców akwarium.
 
Doświadczeni pracownicy zostają zastąpieni przez mniej kosztowny i mniej kompetentny personel. Pasja powoli zamiera poprzez walkę o Klienta oraz napędzanie wyników sprzedaży i zysków wielkich korporacji. 
 
W momencie gdy branża zwierząt domowych ulega zmianom, mniejsze firmy wyprzedają swój dorobek korporacyjnym gigantom – firma Seachem decyduje się nie zmieniać wyznaczonych sobie celów. Pozostaje jedną z nielicznych, niezależnych prywatnych firm.

[Obrazek: thumb113-seachem-12-6e222425108a456d6907...f95d11.jpg]

Firma Seachem powstała 35 lat temu w USA

Firma Seachem powstała 35 lat temu w Stone Mountain w stanie Georgia, USA.
Zarówno właściciele jak i kadra zarządzająca to hobbyści. Podobnie jak reszta pracowników, z których każdy posiada akwarium w domu i miejscu pracy.

[Obrazek: thumb113-seachem-3-35a483faf141b3761b8d481affa9db19.jpg]

Jak powstała firma Seachem? Była odpowiedzią na konkretne problemy, które spotykają akwarystów. Założyciel firmy dzięki swej wiedzy zawodowej i pasji akwarystycznej znalazł pierwsze rozwiązania, które sprawdziły się i dały początek nowym liniom produktów.
 

Trzydzieści pięć lat później Seachem wciąż rozwiązuje stare problemy, ale w nowy sposób. Oferuje prawdziwie innowacyjne rozwiązania, które działają lepiej niż konkurencyjne produkty i pozwalają zaoszczędzić pieniądze poprzez zwiększenie efektywności i koncentracji preparatów

[Obrazek: thumb113-seachem-4-46d40a99d628d97409efbf6602f1cbd6.jpg]

Seachem szczyci się tym, że ich praca jest napędzana przez ich pasję i hobby, niekoniecznie chęcią uzyskania najwyższego zysku. Oczywiście to jest biznes, ale jest to biznes zbudowany na pasji - a takie podejście procentuje wierną grupą zadowolonych Klientów.

Jak mówią: „nikt nie rozumie lepiej pasji, problemów i potrzeb hobbystów niż inni hobbyści. Nie jesteśmy tak szlachetni, aby mówić, że zysk nie ma dla nas żadnego znaczenia, ale nigdy nie byliśmy zwolennikami, ani nigdy nie będziemy zwolennikami osiągania go kosztem jakości produktów i usług oraz satysfakcji klienta, lub brakiem wyboru.”
 


Na jakie pytanie warto sobie wtedy odpowiedzieć?
 • W którym momencie na pierwszy plan wchodzi zysk, zastępując innowacyjność, jakość, doświadczenie i wysoki standard obsługi klienta?
   
 • Kiedy powinniśmy sprzedać dwa produkty, w przypadku gdy ten sam problem rozwiąże tylko jeden produkt?
   
 • Kiedy powinniśmy używać tańszych składników kosztem jakości?
   
 • Kiedy powinniśmy wykorzystywać niewiarygodne dane jako argument przy sprzedaży?
   
 • Kiedy powinniśmy zaprzestać produkcji cennej dla klienta linii produktów, ponieważ nie są one bestsellerem? 
Odpowiadają: „Nie wiemy, ponieważ nigdy nie byliśmy w takim momencie i podążając własnym szlakiem, nigdy w takim momencie nie będziemy.”
 
Prowadzenie akwarium z pewnością może być relaksujące, ale nie zawsze jest łatwe; więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, to wsparcie techniczne Seachem i obsługa klienta chętnie udzielą odpowiedzi  przez telefon, lub e-mail, a dodatkowo wiele odpowiedzi znajduję się od ręki na stronie www.seachem.com  w dziale dyskusji oraz FAQ i na i http://www.seachem.pl 

[Obrazek: thumb113-seachem-5-f4d15456de009721612a7cea3406434e.jpg]

W firmie Seachem uważają, że klient uświadomiony na temat ich produktów jest najlepszym klientem, dlatego chętnie wdają się w rozmowę. Załoga Seachem`a to ponad 100 lat doświadczenia jako hobbyści, oraz specjaliści w dziedzinie chemii oraz biologii, dlatego są w stanie odpowiedzieć na najbardziej zaawansowane pytania.

Zachęcają wszystkich swoich klientów, aby dowiedzieli się więcej o ich produktach i zobaczyli co wyróżnia Seachem`a na tle innych firm. Wyrażają także nadzieję, że informacje przez nich przekazywane dostarczą Wam nie tylko suchej wiedzy na temat ich produktów, ale także ogólnej wiedzy akwarystycznej nt. prawidłowego prowadzenia akwarium.
 

Seachem jest obecny na Polskim rynku od 6 lat
Od 35 lat firma Seachem wspiera akwarystów na całym świecie, od 6 lat również w Polsce 

Na Polskim rynku, który posiada bogatą, ponad 100-letnią historię akwarystyki nietrudno było zaszczepić idee wyrażane przez firmę Seachem oraz jej doskonałe produkty. Powoli i systematycznie przekonywaliśmy akwarystów do tych produktów, wierząc, że ta jakość obroni się sama.


[Obrazek: thumb113-seachem-8(1)-71e3205c8e9530cc1d...2a0a92.jpg]

Obecnie produkty marki Seachem są sprzedawane w większości dobrych sklepów – zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia z prawdziwą pasją i chęcią wsparcia akwarystów rozwiązaniami, które rzeczywiście zmieniają jakość naszych akwariów.

Tak było z preparatem PURIGEN – znanym ze swoich właściwości klarujących wodę. Szybko stał się i wciąż jest wiodącym produktem w sprzedaży w Polsce nie mając odpowiednika w rozwiązaniach konkurencji. 
 

PURIGEN otrzymał Złoty Medal za Najlepszy Produkt na Targach Zoologicznych Pet – Fair w Łodzi.


[Obrazek: thumb113-image006-af17a742af97a2042be94026f07775ca.jpg]
Odpowiedz
#2
Nie miałem jeszcze okazji korzystać z Waszych produktów, ale daję duży plus za prezentację!
Odpowiedz
#3
Używam Purigenu - zadowolony jestem z jakości i możliwej regeneracji towaru.

Seachem PhosGuard - dobrze wykonuje swoje zadanie (stosowałem w zbiornikach morskich)
Odpowiedz
#4
(24.08.2017 12:47)Seachem Polska napisał(a): nikt nie rozumie lepiej pasji, problemów i potrzeb hobbystów niż inni hobbyści
To prawda, konkretne produkty na konkretne potrzeby i co ważne wysokiej jakości, tego potrzebują hobbyści.

Niestety ale sporo innych firm zalewa rynek tanimi produktami, które po prostu nie działają lub z pasją nie mają nic wspólnego.
Odpowiedz
#5
Używam Matrixa od 3/4 lat 
Purigen też miałem.. 

Złego słowa nie powiem, a dobre jak najbardziej.
Odpowiedz
#6
Dwa litry Matrixa mam w kuble od chyba 3 lat, Purigen mam choć już nieużywam, te produkty zdecydowanie na plus.
Odpowiedz
#7
Używałem w roślinnym Matrixa bdb wkład w sumie mam go do dziś lezy w szafce bo przy krewetach mi zbędny czeka na lepsze czasy .

Seacham Stability dobre bakterie używałem kilkukrotnie
Odpowiedz
#8
A ja zamówiłem Matrixa i z niecierpliwością czekam na przesyłkę, aby go wypróbować  :D
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
uwaga! Seachem Polska wita forumowiczów :) Seachem Polska 3 3 651 22.08.2017 16:40
Ostatni post: Mariusz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości