Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po godzinach
Zlikwidowaliśmy jeden pokój i powiększony salon i sypialnia. Jeszcze małą łazienkę zlikwidowaliśmy i jest jedna większa łazienka.
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
A sprawa ze strychem? Myślałeś nad adaptacją? U nas warunki gruntowe spowodowały że zrobiliśmy piwnicę. Mieliśmy dwie opcję, budować dom na innej działce i znowu cała papierologia od nowa albo stawiamy piwnice. U ciebie chyba jej nie ma.
Odpowiedz
Piwnicy nie mam a strych jest z możliwością adaptacji, jak dobrze pamiętam to na górze jeszcze 60 m2, podniosłem dach o jedną cegłę więc ciut się zwiększy powierzchnia strychu.
Odpowiedz
A fish room zaplanowałeś?
Nie­rzad­ko ry­ba więcej powie
niż moc­no wy­gada­ny człowiek
Odpowiedz
Mam nadzieje że jeden pokój będzie do tego przeznaczony ;)
Odpowiedz
I tu jesteście w błędzie kuzynka żony stawia dom w tej technologi wszystko robić deweloper oni tylko wykladaja kasę 270000 stan surowy dom odbierają w sierpniu zaczęli budować w kwietniu.
Dokładnie tak jak pisze Andrzej gotowe elementy że styropianu. I dofinansowane też jest z UE bo to Eco dom itp itd.
Można zobaczyć na yt jak to wygląda .

Ale oczywiście Mati życzę szybkiego ukończenia tej inwestycji aby obyło się bez kłopotów.

Wysłane z Redmi 4 Prime przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Raiders na pewno do mnie byl post? My w zasadzie już skończyliśmy budowę. Aktualnie męczymy się z ziemią wokół domu. Daliśmy się namówć na ECO ogrzewanie. Jakby Mateusz zmienił zdanie co do pieca i szukałby innej alternatywy to niech dobrze poszuka. My wydaliśmy sporo kasy a poza "obsługą" szału nie ma. Tylko że dom jest sporo większy niż Mateusza więc w jego przypadku PC może by inaczej pracowało jak u nas.
Mateusz, przemyśl każdy aspekt związany z AQUA FISH. Doprowadzenia,odprowadzenia,prądy woda ścieki. Póki jesteś na etapie surowym. Ja u siebie miałem wszystko dopracowane ale chłopaki zmienili się ekipami i wyprowadzili odpływu wody. Podwójne zbrojenia pod miejscem na akwa itp. Na tym etapie masz mega pole do popisu.Lepiej teraz pomysleć nad tym niż po fakcie. Na zimę muszę ogarnąć tylko u siebie wyjścia z podłogówki, ogrzewanie akwa z PC.

Raiders jak jesteś w Rozłogach to zapraszam zobaczysz nowe szkło:)
Odpowiedz
Nie mati pisałem ogólnie Rozłogi blisko może kiedyś jak mi się zluzuje trochę czasowo to chętnie zajadę bo obecnie od kilku miesięcy to ja siedzę 6-7 dni w pracy , a wolne godziny od pracy poświęcam na sen i spędzanie czasu z dziećmi itp itd nawet nad jezioro ciężko się wybrać całą rodziną bo jak ja w domu jestem to moja pa i w pracy i tak w kółko :-/.
Urlop dopiero 21 sierpnia tydzień remontu i pakuje wszystkich w auto i nad morze leżeć odłogiem :)

Odpowiedz
Jutro prawdopodobnie będę miał drewno na więźbę dachową na garaż. Zacznie się drapanie po głowie jak to poskładać ;)

Xcover3

A to mój mały pomocnik :)
[Obrazek: 1de826471214f02ebfe521da212fd44d.jpg]

Na zdjęciu jeszcze roczku nie miał, teraz kradnie mi młotki, klucze,wkrętarkę, wszystko co da radę unieść ;)
Odpowiedz
No tu na zdjęciu wyraźnie próbuje ukraść taczkę :)
Odpowiedz
U nieletnich zatrudniamy...... to już pod paragrafy podchodzi :D

Fajny szkrab.

Odpowiedz
Dom...kiedyś moje marzenie, teraz już nie. Stary i wygodny się robię, wracam do mieszkania w bloku i mam w ...pompie wsio :D
Ale trzymam kciuki i czasami mogę pomóc- w jakimś konsumowaniu mięska z grill-a ;)
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

Odpowiedz
A ja znowu w bloku czuje się jak w więzieniu.
Jak grzebie przy aucie to zleci się pełno gapiów i kręcą się i przeszkadzają.
Wieczorem nie można wyjść na taras i spokojnie piwko wypić.
Zero prywatniści.
Nie dla mnie takie życie.

Xcover3
Odpowiedz
Mały się uczy :)
Ja też nie dałam rady w bloku, brak tej swobody. Tylko własna chata no i dla mnie wieś :)
Odpowiedz
Krzeszyce to wieś ;)
Mały wie do czego młotek służy. Zabiera mi go i gwoździe wbija:)

Xcover3
Odpowiedz
Ja niedługo też na wieś wybywam. U mnie została już wykończeniówka. Z tym że ja mam dom od dewelopera ;)

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Dzisiaj przyjechała więźba na garaż. Murłaty udało mi się wymierzyć i uciąć oraz częściowo pomalować końcówki wystająca poza mur.

Xcover3

Dzisiaj udało mi się wtargać kalenicę nad garażem. Jutro może uda mi się pierwszą murłatę zamocować.
Odpowiedz
Po mału ale do przodu. Dzisiaj pierwsza murłata na miejscu :)
[Obrazek: 5806c886105bd1ac3aef15f459b2576f.jpg]

Jak miał bym cały dzień to i druga już by leżała na murze.

Xcover3
Odpowiedz
i byś zmoknął :)
Odpowiedz
W tym roku deszcz dość często przerywa pracę.

Xcover3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości