Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
45l.-Mcharium
Mam wielki sentyment do mchów więc to akwarium postawiłam głównie dla nich.
Akwarium:45l.
Oświetlenie:oczywiście dzieło mistrza Patryka:)
Flora:
-wgłębka
-mini pelia
Mchy:
-phoenix
-christmas
-flame
-creepinng
-jawajski
Fauna:
I tu trochę zamieszania:) miały być oreichthys cosuatis,ale dostałam inne dokładnie nie wiem jakie może pomożecie? Wyglądają na oreichthys crenuchoides,ale też nie do końca może jak podrosną będzie wiadomo na pewno.Tak czy inaczej są 10sztuk oddać nie oddam za daleko,ale wolałabym bardziej sprecyzowane oferty sklepów ponieważ wygląda na to że nie wiedzą co sprzedają,albo ja się mylę.
Korzenie:
-znalezione w lesie

[video=youtube]http:///www.youtube.com/watch?v=Rj8vGiER_mI[/video]

Załączone pliki Miniatury

Obrazki

Dla mnie rewelacja, jesteś mistrzynią w dziedzinie układania mchów :)
Ładniutko :)
Ja bym poprosił jeszcze zdjęcie całości.

Xcover3
[Obrazek: baner1.gif]
Kurde Mati wiesz że całość zbiornika nigdy mi nie wychodzi na zdjęciach, ale poświęciłam się prawie całość trochę ucięte nie chcąco:)) Jutro dojedzie jeszcze kilku gości do akwarium.

Dzięki;)
Teraz widać urok zbiornika, jest ładnie :)
Dzięki bardzo:)
Ale jak to na żywo wygląda, normalnie poezja. Zdjęcie tak tego nie oddaje w 100%. Tylko że ja jeszcze tego nie widziałem =))
(03.06.2017 06:54)Mariusz napisał(a): Tylko że ja jeszcze tego nie widziałem
Kto jak kto ,ale Ty daleko nie masz :P
Nowi goście już się zadomowili, a są to Razborki galaxy cudne maleńkie rybcie i strasznie szybkie:)

Świetny zbiorniczek!
ładnie.:)
Wielki raj dla galaxy. W naturze bytują dosłownie w samym gąszczu drobnego zielska w takich ilościach, że na pobliskim rynku sprzedają je suszone na kilogramy.
Bałam się że będą się chować jak większość głosi,ale nie pływają w najlepsze są odważniejsze niż oreichthys:)
Pięknie :)
Można się od Ciebie uczyć prowadzić akwaria.
Nie chowają się bo pewien czują się od początku jak u siebie a w razie niebezpieczeństwa kryjòwek pod dostatkiem.

Jednak dobry pomysł był żeby wpuścić galaxy :)
(29.05.2017 19:42)asiulka007 napisał(a): I tu trochę zamieszania miały być oreichthys cosuatis,ale dostałam inne dokładnie nie wiem jakie może pomożecie? Wyglądają na oreichthys crenuchoides,ale też nie do końca może jak podrosną będzie wiadomo na pewno.

Już jak na nie w worku patrzyłem to wyglądały...niekoniecznie jak cosuatis. PLama i płetwa trochę inne. Ale daj im chwilę jeszcze, małe są i Oreichthys wyglądają podobnie.
Co do tego, czy sklepy wiedzą co sprzedają- Krzyśka nie chcę bronić, ale problemów z nim nie było , a z niektórymi gatunkami jest jw- jak małe to nie wiadomo co to

Akwariumek śliczny Aśka :) Jak sprzedam pindy to też będę miał mchy- chyba :D
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

bardzo ale to bardzo klimatyczne akwarium z fajnymi ciekawymi rybskami nic tylko siedzieć i gapic XD
(05.06.2017 13:08)Inc0 napisał(a): nic tylko siedzieć i gapic
O tak racja jest super na tę chwilę zarośniete zaraz zabieram się za ostrą przycinkę mchów:) Rybcie rewelacyjne szczególnie galaxy i ich tańce :DD
skoro tańcują to oznacza zaloty i ikrę w krzakach jak masz ochotę to wypatrz krzaczek który najbardziej jest obtańcowany przenieś do osobnego akwarium ale na wodzie z tego baniaka i będą przecinki :) albo zrób vice wersa przenies dorosłe do innego baniaczka
Cudne maleńkie rybolki, świetnie pasują do tej mchowej aranżacji.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości