Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[27l] Kostka
Tak

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Przejrzałem cały wątek i wiem, co może mnie czekać z 25  :D  Fajny ten korzeń porośnięty mchem. U siebie przyczepiłem trochę mchu jawajskiego, zdecydowanie za mało. Ciekawy ten pomysł z podstawką na jedzenie. U siebie jak ostatnio robiłem restart to był taki syf w podłożu, że zastanawiam się, czy nie kupić odmulacz, bo dowiedziałem się że coś takiego istnieje i można bez problemu czyścić podłoże z resztek pokarmu i nie tylko.
Odpowiedz
(19.12.2017 13:25)greg napisał(a): U siebie przyczepiłem trochę mchu jawajskiego, zdecydowanie za mało.

Spokojnie, zarośnie :)

(19.12.2017 13:25)greg napisał(a): Ciekawy ten pomysł z podstawką na jedzenie.

Dzięki. Za kilka złotych można kupić "profesjonalne" podstawki do karmienia krewetek, ale te mają niskie ścianki. Ja używam podstawki do tealighta.

(19.12.2017 13:25)greg napisał(a): zastanawiam się, czy nie kupić odmulacz, bo dowiedziałem się że coś takiego istnieje i można bez problemu czyścić podłoże z resztek pokarmu i nie tylko.

Musisz uważać, żeby nie "wyczyścić" akwarium z małych krewetek. Podawaj jedzenie na podstawkę, nie przesadzaj z ilością i będzie dobrze.
Odpowiedz
Może jak dokupię krewetek, zaczną się rozmnażać, na razie kilka sztuk więc młodych brak :)
Odpowiedz
[Obrazek: giphy.gif]

Niebawem aktualizacja!
Odpowiedz
Aż taka zmiany?

Xcover3
[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Akwarium tak zarosło, że krewetki widywałem tylko podczas karmienia.
Na chwilę obecną wyciągnąłem cały mech, microsorium i korzenie, które już wygotowałem żeby pozbyć się przytulików i wypławek.

Przede mną restart i zmiana aranżacji na taką, która będzie o wiele delikatniejsza.
Odpowiedz
To jak potrzebujesz na już to oczym rozmawialiśmy to coś się uskubie ;)
Odpowiedz