Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbudowa kategorii i menu
Mam propozycje na małą zmianę w menu galerii.
W słodkowodnych jest moim zdaniem zbyt szeroko rozpisana kategoria zbiorników.
60+cube
180
Pow 180.
Jak będzie wiecej baniaków to zrobi sie nieczytelnie.
Moja propozycja:
Cube nano do 50
Cube reszta
Do 60 lub 100
100-200
200-400
400-1000
Pow 1000

czasem chce popatrzec na kolosa 2000 i musial bym szukac go wsrod 240stek ktorych jest b.duzo w porownaniu do ilosci kolosow.

P.S brak kategori zakupow grupowych.

P.S 2 można by rozdzielic SPRZEDAM i ODDAM oraz zamienie
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic
120 litrów Czerwonego Kongo

Moje filmy na YT

Jeżeli przydała ci się moja wypowiedź odpowiedni przycisk znajduje się poniżej.
Odpowiedz
Za mało ludzi i za mało wątków, żeby sie tak rozdrabniać, są jeszcze puste działy, o tym się pomyśli w przyszłości.
Odpowiedz
To taka propozycja na przyszłość właśnie.
Jak lista miesci sie na jednej stronie łatwiej mi coś wyszukać. Kożystam wyłącznie z TT.
Na lfa odszukanie mojego własnego wątku było problemem.
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic

Moje filmy na YT

Odpowiedz
W tej chwili straszyło by to straszną pustką. Takie coś można zrobić jak się pojawi 50 zbiorników na forum. W każdej chwili da się stworzyć i przenieść wątki.

A co do szukania swojego wątku. Trzeba często to aktualizować by zawsze był na topie  devil
Odpowiedz
Racja... Zawsze pierwszy.
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic

Moje filmy na YT

Odpowiedz
Dokładając się do wątku mam pytanie dotyczące układu działu nasze akwaria.
Jeśli podział 60-<180 jest logiczny wiadomo kubatura zbiornika możliwości aranżacji jak i techniki zabezpieczającej działanie akwarium. Ale włożenie do jednej zakładki akwarii 180L i np 600-1000L to jak rozmowa o tych sprawach między właścicielem nano akwarium z właścicielem np 126L. Nasunęło mi się to jak otworzyłem dział 180+ tam mowa o  "normalnym" akwarium 200 a obok o gigancie w tym porównaniu 1000L gdzie te 200 robiło by za sump. Meritum tej sprawy jest to że jak ktoś chce się szarpnąć na naprawdę duży zbiornik łatwiej będzie mu znaleźć rozwiązanie dla już tak rozległych projektów w osobnym dziale np +500 ( nie mylić z zasiłkiem bo go tam nie będzie  :D ) a nie buszować wśród szkiełek które opędzi przeciętny filtr zewnętrzny i stoi na zwykłej komodzie.
Odpowiedz
(13.07.2017 23:03)Wojtas napisał(a): w osobnym dziale np +500
Podoba mi się ta idea :D

Podział jest bardziej pod względem osób szukających inspiracji do aranżacji, rozmiar ma duży wpływ na to co się w akwa może znaleźć i tak jakoś te 180 mi się wzięło bo wydaje mi się, że powyżej tego rozmiaru to już trochę wolna wola - głównie pod względem roślinności.

To co, dodać kategorię 500+ czy istniejące poprzestawiać - co myślicie? Jaki plan?
Odpowiedz
Post #1 - moją propozycje znacie :)
Może nie trzeba tego aż tak gęsto dzielić, ale można trochę pozmieniać.
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic

Moje filmy na YT

Odpowiedz
Niższe granice są ok ale jak kathe pisała narazie nas tu mało by dzielić aż na tyle pod grup co Andrzej proponujesz. Tak czy siak akwaria 180+ muszą być podzielone na naprawdę duże i te średnie. Granica +500 to taka moja sugestia może być inna jak kto uważa 350 czy 720 to kwestia naszych opinii. Różnica jest i to bez sprzecznie choćby taka przykladowa sprawa jak instalacja zbiornika. Zabawa tą wcześniej wspomnianą 200 która wezmę pod pachę i zaniosę do pokoju, a z np 500 która będzie ważyć z 100kg i bez 2-3 osób ani rusz.
Odpowiedz
Duze, srednie, male i kostki. Tyle w temacie :)
Odpowiedz
Dla każdego duże czy małe znaczy co innego, dla mnie 240 to duże, dla Marcina to nawet nie średnie :)

Podział na 7 kategorii to zdecydowanie za dużo bynajmniej dla tak nielicznego jeszcze forum, moze kiedyś.

Póki co możemy dodać te 500+ czy ile tam wolicie tylko pytanie czy do 180 i pow. 180 zostawić czy zmienić?

Mamy raptem 50 wątków, bez sensu to dzielić po 10 szt. na dział :)
Odpowiedz
Ja bym oddzielil sprzedam od oddam bo często nie wiadomo kto co chce a [s] [o] mało kto stosuje :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Małe zainteresowanie szczególnie tych co mają +500. Dla mnie poprzednie kategorie powinny zostać co z pewnością ułatwi moderatorom uporządkowanie tego a pozostanie rozdział wątku 180+
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości