Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy
Czy jest gdzieś dział w stylu "testy sprzętu przez użytkowników"? Albo coś w tym rodzaju.

Znalazłem tylko dział "Techniczny", "Artykuły" i "Sprzęt akwarystyczny".

Gdzie ewentualnie mógłbym umieścić jakiś test nowo zakupionego filtra przeze mnie ??
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
wiedza- sprzęt akwarystyczny- filtracja i napowietrzanie.
Odpowiedz
Tak, to widziałem. Ale tak jak napisałem są tam tylko "sztywne" dane poszczególnych filtrów z ich stron producentów :( Natomiast nikt nie wstawił swojej opinii lub recenzji przy danym filtrze.

Na innych forach są takie działy typu "Mój filtr w praktyce- Czyli nasze doświadczenia z filtrami. " czy "Testy i Recenzje" ;)
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
a moja ? http://forumakwarystyczne.eu/showthread.php?tid=14
możesz śmiało w tym dziale wstawić opinie jeśli jest juś ten filtr to pod nim jak nie ma to dodaj oraz Twoje testy na nim i opinię
Odpowiedz
Oki doki :)
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
Tomek, recenzja jak obszerna to dawaj w artykuły. Jak pojawi się ich więcej to się recezje do kupy zbierze w jedno miejsce ;)
Odpowiedz
A moim zdaniem "Testy, opinie i recenzje użytkowników" to bardzo dobry pomysł na dział. Będzie ładnie się pozycjonował ponieważ dużo ludzi szuka np "jbl e901 opinie". Oczywiście w tym dziale powinny znajdować się tylko poważnie napisane artykułu a nie w stylu: filtr głośny, zapowietrzał się, nie polecam.
Odpowiedz
Jest dział recenzje i testy więc jeśli ktoś chciałby coś polecić/odradzić i zrecenzować to śmiało :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości