Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recykling
Zbieram śmieci :) no, może nie dosłownie ale zachowuję niemal wszystko co stwierdzę, że jeszcze coś z tego można zrobić :)

Karton i styropian, w które była zapakowana przesyłka, do tego klej zrobiony z mąki i wody, trochę papieru toaletowego, resztki farby ftalowej i złoty lakier do paznokci i wyszła mi taka o to dekoracja :)
(zdjęcia takie eleganckie bo na bloga kiedyś były robione)

Następnie doniczka z butelki PET:

No i może jeszcze słoik po majonezie :P

Jak zrobię zdjęcia to pokażę później koszyk z gazet, dywanik z jednorazówek i wieszak z gałęzi :)
Może kogoś zainspiruję :P
Odpowiedz
Brawo za kreatywność :) potrafisz stworzyć coś z niczego.
Koszyk z gazet brzmi ciekawie...
Odpowiedz
Ło mega Kathe ten słoik wymiata zresztą jak i reszta pomysłów, masz wyobraźnię

Wysłane z Redmi 4 Prime przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wesoły 
[Obrazek: comment_3ZfOlVypW9cpo7X8A0LZPzMz0i0vzNBc.jpg]

Fajnie że ktoś zauważył i docenił Kathe po 8 miesiącach.

Mimo to Twórczość radosna i ciekawa, słoik rewelacyjny. Jak ktoś już ruszył temat to się dorzucę ;)
Ogłoszenia OLX

Moje Szkiełka:
450 litrów Pielęgnic
120 litrów Czerwonego Kongo

Moje filmy na YT

Jeżeli przydała ci się moja wypowiedź odpowiedni przycisk znajduje się poniżej.
Odpowiedz
No nie znałem Cię z tej strony :) Na drugim zdjęciu wygląda jak fajne ciastko :D
Odpowiedz
(01.09.2017 19:11)A_G napisał(a): [Obrazek: comment_3ZfOlVypW9cpo7X8A0LZPzMz0i0vzNBc.jpg]

Fajnie że ktoś zauważył i docenił Kathe po 8 miesiącach.

Doceniam to, że doceniasz fakt, iż doceniam Kathe Piwo
Odpowiedz
Dzięki za miłe słowa :)
szpadelek zasłużony :)
Temat tak stary, że i ja o nim zapomniałam i nie wstawiłam obiecanych zdjęć :)
Pomysły nie do końca moje, przeglądam inspiracje w internecie, czasem zgapię czasem tylko podpatrzę ;)

(01.09.2017 17:24)Luna napisał(a): Koszyk z gazet brzmi ciekawie...

Tak dokładnie to wiklina papierowa, do wykonania której wykorzystuje się kartki gazet.
Koszyk stoi na akwarium i przechowuję w nim karmy.

Ostatnio robiłam motylki ale na kilku sztukach mi się znudziło :) wycinane z butelki pet i malowane starymi lakierami do paznokci.

Odpowiedz
Teraz już wiem że ludzie z pomysłem i zdolnościami plastycznymi potrafią zrobić super aranż w akwarium :)
Odpowiedz
No to chwal się Katarzyno, co tam nowego wymyśliłaś, jakie nowe cudeńka zmajstrowałaś?
Odpowiedz
Hehe, pewnie masz na myśli Łobuza :)
Jeszcze nie dokończony, okularów mu brak. Nie mam na razie czasu, jak zwykle remont a do tego maleństwo u cyca i ciężko cokolwiek zrobić ;)
Odpowiedz
Tak patrzę na te koszyki i...... szukam czegoś podobnego na zwykłe szklanki ot coś takiego w stylu lat 80.

Odpowiedz
(09.12.2017 14:12)Mariusz napisał(a): Tak patrzę na te koszyki i...... szukam czegoś podobnego na zwykłe szklanki ot coś takiego w stylu lat 80.

Wydziargaj se sam na szydełku, albo poproś babcię, żeby Cię nauczyła ;)
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

[Obrazek: baner1.gif]
Odpowiedz
Nie umiem szydełku a babcie już przeszły do innego wymiaru ;)
Odpowiedz
Z papieru też można wypleść. Na koniec smarujesz bejcą i efekt podobny.
Btw, takie "zwykłe" szklanki jeszcze sprzedają?
Odpowiedz
(09.12.2017 21:36)Mariusz napisał(a): Nie umiem szydełku a babcie już przeszły do innego wymiaru

No to niech kto inny Cię nauczy, albo YT i naprzód :)

Dla leniwych:
https://www.olx.pl/oferta/szydelkowe-kos...cd41d4c194
Pozdrawiam
Marcin!

Moje filmy
Moje ryby

Odpowiedz
(09.12.2017 13:55)Kathe napisał(a): Hehe, pewnie masz na myśli Łobuza :)
Jeszcze nie dokończony, okularów mu brak. Nie mam na razie czasu, jak zwykle remont a do tego maleństwo u cyca i ciężko cokolwiek zrobić ;)
Ano właśnie o Łobuz mi chodziło .
Chwal się nim chwal
Odpowiedz
Co do łobuza to nigdy go nie dokończyłam, mieliśmy w chacie istny armagedon ze względu na remont i gdzieś mi zaginął.

Po remoncie wygrzebałam swoją starą maszynę do szycia i się zaczęło :D

Najpierw jakieś maskotki ze starych szmatek, później dokupiłam trochę materiałów i szyłam jakieś lalki

Następnie spożytkowałam stare płyty meblowe, pozostałości po remoncie i wyszła mi kuchnia dla dzieci:

Dorobiłam też stolik, mają być jeszcze krzesła, ale muszę poczekać na dostawę wkrętów :)

Teraz z recyclingu poszłam bardziej w DIY, nakupiłam trochę tkanin i innych duperelek i dalej męczę maszynę. Były kapcie dla dzieci, pościele, poduszki, pokrowiec do fotelika samochodowego, ubranka/pościele dla lalek, coś tam pewnie jeszcze, a teraz ubrania dla dzieciów:

Tak ogólnie to jestem chora jak czegoś nie robię, strach się bać co będzie następne :)
Odpowiedz
Kuchnia wyszła zajefajnie. Wygląda jak kupna.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości